DOBRODOŠLI NA SPLETNI STRANI KOŠARKAŠKEGA KLUBA KOČEVJE!

V košarkarskem klubu Kočevje je zapihal nov veter in končno se košarka vrača v Kočevje, s tem pa tudi prenova kluba z novimi smernicami in pogledom v prihodnost. Odločili smo se, da novo pot začnemo s poudarkom na treniranju otrok in tako od začetka gradimo ekipo, ki nas bo zastopala v prihodnjih letih, seveda pa se bodo vsako leto priključevali tudi mlajši, da bodo čez čas zastopane vse generacije in ekipe različnih letnikov.

Z novim začetkom kluba pa pripravljamo tudi novo vizualno podobo kluba, zato prenavljamo tudi vse vizualne elemente kluba, s tem pa tudi spletno stran. Ker bo to seveda nekaj časa trajalo, vam prilagamo medtem povezavo do facebooka, kjer lahko spremljate aktualno dogajanje v klubu ter kontakte naših mož, ki vodijo klub in jih lahko kontaktirate za vpis ali za dodatne informacije.