KK Lesdog Kočevje

 

Kmalu spet v Kočevju: DAN KOČEVSKE KOŠARKE!


 

novi logo  vojnik

08.03.2013 ob 19:00, OŠ Zbora Odposlancev (80 : 73)

 

V 4. krogu drugega dela lige je v Kočevju gostovala ekipa KK Vojnik. Prava prvenstvena in zanimiva tekma je potekala v dominaciji domače ekipe KK Lesdog Kočevje v kateri je bil rezultat izenačen do 6. minute. Po delnem izidu 9:0 naše ekipe se je prva četrtina končala s 27:16. V drugem delu še boljša obramba in ob polčasu že 20 točk razlike. Tretja četrtina izenačena na 19.

Po poškodbi kapetana ekipe Uroša Mikliča (gleženj) je igra še vedno bila pod kontrolo, čeprav so gostje začutili svojo priložnost in nekoliko zmanjšali prednost, vendar zmaga ni bila nikoli ogrožena. Ko je kapetan Miklič, ki je vodil tekmo dal priložnost vsem igralcem je ekipa KK Vojnik prišla na 7 točk razlike ob koncu srečanja, ker so boljše zadevali proste mete. Zaslužena zmaga naše ekipe, katera je zopet imela glasno podporo Kočevskih Risov, ki so postali stalnica na košarkarskih tekmah.

STRELCI: Vereš 23, Miklič 19, Gligič 9, Deržek Stane in Josič po 8, Kolarič 7, Grgorič 4 in Škufca 2 točki.

Naslednjo soboto igrajo košarkarji zopet doma ob 19 uri v ŠD Kočevje z ekipo KK Ptuj.

Košarkarski pozdrav,

Henigman dušan

lesdog-logo

logoTilia

gaj-logo

BELASVETLOBA

gas

muzikalija-logo