KK Lesdog Kočevje

Kmalu spet v Kočevju: DAN KOČEVSKE KOŠARKE!

sevnica   :  novi logo

16.11.2013 ob17:00, ŠD Sevnica (83 : 101)

Samo na začetku izenačena tekma do rezultata 17:17 in potem v dveh minutah delni izid 0:11 za vodstvo Kočevja 22:30 po prvi četrtini. Potem se je razlika le še večala in prišla že do 30 točk v prid Kočevja. Kot je na košarki običajno, sledi malo slabša obramba, kar je Izkušena domača ekipa izkoristila in dala nekaj točk več kot bi bilo morda mogoče.

Prosti meti tokrat odlični (24 od 28) in za razliko od prejšnje tekme zelo dobro zadevanje koša nasprotnika. Priložnost so dobili vsi, ki so bili na tekmi. Končno je naša linija centrov dala kar 62 točk.

Najboljši strelec tekme je bil tokrat Stane Deržek s 26 točkami, Miklič jih je dal 20, Kolarič 14, Grgorič 13, Škufca 9, Josič in Deržek Jošt po 7, Petek in Bjelejac po 2 ter Koprivšek 1 točko.

Naslednja domača tekma se igra v OŠ Zbora Odposlancev v soboto, 8.3.2014 ob 19 uri z ekipo KK VOJNIK.