KK Lesdog Kočevje

 

Kmalu spet v Kočevju: DAN KOČEVSKE KOŠARKE!


 

ptuj   :  novi logo

15.02.2014 ob18:00, OŠ Ljudski vrt, Ptuj (68 : 75)

 

Začel se je drugi del tekmovanja v 4.skl. Po razočaranju, ker se naša ekipa ni uvrstila v boj za prvaka 4 lige je kljub temu prišla do nove zmage. Tokrat so košarkarji prvič v zgodovini gostovali na Ptuju. Po 2 in pol urni vožnji se je bilo potrebno dobro ogreti in pripraviti. Sama tekma je bila na začetku ves čas izenačena. KK Ptuj je dobil prvo in tretjo četrtino za 1 točko. Ekipa KK Lesdog Koćevje pa drugi del igre prepričljivo 12 :21, vendar se s tem še niso otresli nasprotnika.

 Na začetku zadnjega dela igre je Ptuj zagrozil in se približal na točko razlike (57:58), vendar je potem zunanja linija ukradla nekaj žog zapored, Miklič pa odlično nizal skoke. Na tej tekmi sta svoje opravila tudi mladinca Škufca in Grmič. V napadu pa so bili razpoloženi predvsem Kolarič, Miklič in Vereš.

Strelci: Vereš 25, Miklič 22, Kolarič 13, Grgorič 6, Škufca 5 in Papež 2.

V 2. krogu, v soboto 22.2.2014 ob 19.30 v ŠD Kočevje z ekipo VRANI z Vranskega.

Košarkarski pozdrav,

Henigman dušan

lesdog-logo

logoTilia

gaj-logo

BELASVETLOBA

gas

muzikalija-logo