KK Lesdog Kočevje

 

Kmalu spet v Kočevju: DAN KOČEVSKE KOŠARKE!


 

novi logo  metlika

13.12.2013 ob 19:00, ŠD Kočevje (66 : 71)

 

Velika pričakovanja, velika želja in odlična organizacija tekme ni dovolj ,da bi košarkarji prišli do nove zmage. Fenomenalno vzdušje v dvorani so pripravili Kočevski risi, katerim so se pridružili še drugi naši navijači. Svoj delež k tekmi so dodali tudi korektni navijači (cca 60) gostov. Že zelo dolgo nismo videli več kot 300 navijačev na košarkarski tekmi v Kočevju, upam pa da bo tak obisk tekem tudi na tekmah, ki prihajajo.

 Tekma je odločala o prvem mestu na lestvici. Skozi vse srečanje je vodila Metlika in kljub vsem poskusom, ekipa KK Lesdog ni imela svojega dne oz. so se gostje pokazali kot zrela ekipa in zasluženo odnesla točki. Možnost za zmago je prišla v 38. minuti, ko smo prišli na 2 točki razlike (64:66), vendar nato zapravili tri napade, kar so gostje izkoristili. Metlika vodi na lestvici z 11 točkami, Lesdog pa je drugi z 10. Seveda pa je do konca potrebno še dvakrat zmagati. Žal sedaj mesec dni ni tekem in naslednja domača tekma je 25.1.2014 z IVANČNO GORICO, ki bo verjetno odločilna.

STRELCI: Miklič Uroš 20, Malnar 12, Boben 11,Grgorič 8, Kolarič 7,Papež 4, Gligič 3in Mlekuž 1 točko.

 

lesdog-logo

logoTilia

gaj-logo

BELASVETLOBA

gas

muzikalija-logo